Miesiączka po terminie i skrzepy krwi

Witam mam 21lat i problem ktory nie daje mi spokoju... Dnia 24marca powinnam miec okres ale nie dostalam. Robilam testy ciążowe i na krew takze wyszly negatywnie . Dzisiaj dostałam okresu w ktorym sam wielkie skrzepy krwi. Boli mnie brzuch i piersiDlaczego nie dodostałam miesiączki w tetminie i dlaczego skrzepy. Bstdzo prosze o na. OfpoOdpowiedź

Przyczyną są prawdopodobnie zaburzenia hormonalne. Proponuję zgłosić się do ginekologa w celu przeprowadzenia diagnostyki hormonalnej i wykonania badania USG narządu rodnego.