Miesiączka podczas ciąży - czy to możliwe?

Czy to w ogóle możliwe? Czy takie zdarzenie nie kończy się poronieniem? Czy miesiączkowanie podczas ciąży jest tak samo intensywne jak poza nią?
Pytam dlatego, iż było prawdopodobieństwo u mnie zajścia w ciąże, w małym procencie, gdyż tylko podczas gry wstępnej mój mąż „był w środku”, przez moment, nie doszło do wytrysku, później seks z prezerwatywą. Chciałabym pominąć tutaj wątek preejakulatu.
Od tamtego czasu miałam dwa cykle zakończone okresem w terminie, jednak w pierwszym, okres był mniej intensywny, byłam też przeziębiona i przyjmowałam antybiotyk. Podczas drugiej miesiączki miałam grypę jelitową i okres też był mniej intensywny. Moje krwawienia są 3-4-dniowe. Cykle 28 dni - regularne. Ostatnie krwawienia trwały 3 dni, cykle 28 dni. Obecnie jestem w 9 dniu cyklu, nie czuję drażliwości i powiększenia piersi, szyjka macicy wyżej niż po miesiączce, śluz klejący, nie ciągnący się. Nie wykonywałam testu ciążowego.
Codziennie prowadzę obserwację śluzu i położenia szyjki macicy. Ostatnie cykle przebiegały prawidłowo, tzn. ok. 12-14 dnia śluz płodny i w czasie trwania cyklu zmiany położenia szyjki. Czy jest realne ryzyko, żebym była w ciąży?

Witam serdecznie!
U niektórych pacjentek w pierwszym trymetrze dochodzi do cyklicznych krwawień w dniu spodziewanych miesiączek. Zwykle mają one mniej nasilony charakter, ale nie jest to reguła.
W Pani przypadku, na podstawie Pani opisu, istnieje ryzyko ciąży. Z tego też powodu zalecałabym wykonanie testu ciążowego, który rozwieje wszelkie wątpliwości.
Pozdrawiam