Mięśnie na wyrzeźbienie kaloryfera

WITAM MAM JAKIE SĄ NAJLEPSZE ĆWICZENIA NA MIĘŚNIE BRZUCHA? ŻEBY MIEĆ TZN. KALORYFER

Najlepiej zawsze taką sprawę skonsultować z trenerem personalnym, który pomoże dobrać odpowiedni do Pana budowy i predyspozycji typ treningu. Jeżeli jednak nie ma Pan możliwości skorzystać z tego rodzaju pomocy to polecam spróbować stosowanie 6 Weidera. Wykonywana poprawnie technicznie może dać naprawdę dobre rezultaty. Proszę także pamiętać, że dla "kaloryfera" najważniejsza jest regularność treningu. 5 minut ćwiczeń codziennie przyniesie lepsze efekty niż 30 minut treningu dwa razy w tygodniu. Życzę powodzenia w budowaniu wymarzonej sylwetki.