Migrena a uzależnienie od tabletek

Moja babcia ma 'stwierdzoną' migrenę na podstawie zeznać u lekarza, lecz nie wydaje mi się możliwe to iż jej migrena trwa ciągle o tej samej godzinie koło 23 lub w po południu bierze tabl. z powodu bólu głowy, mówi że jest to migrena. Czy jest to możliwe, że nie posiada tej migreny a jest uzależniona od tabletek? Na temat zabrania tabl.. strasznie się denerwuje .. Babcia ma 72 lata, dużo i dużo leków. W dodatku nie da jej się przemówić do rozumu z niczym.. czuje się jakbym mówiła do 3 latki..

Jest taki termin - lekozależny ból glowy ! ja bym odstawił te leki p/bołowe i wykonałbym u babci badanie NMR mózgu (może to nie jest migrena - u starszych ludzi to rzadka sprawa\
należy wykluczyć proces wypierajćy w/czaszkowy.