Mikroskopowy osad moczu, liczne nabłonki płaskie w moczu w 10. tygodniu ciąży

Jestem w 10 tyg.ciąży.Chciałabym skonsultować wyniki badania moczu:mam 3 parametry, które nie są w normie tj.:Badanie ogólne moczu:krew-mało; Mikroskopowy osad moczu (A19):Nabłonki płaskie w.p.w.-liczne,Erytrocyty cz.wyługowane 3-5 w.p.w.,Leukocyty (liczba C30)1-3 w.p.w.Czy powinnam się martwić?Co to oznacza?Poza tym mam lekko brązowy śluz,ale dziś byłam w konsultacji i nic się nie dzieje.Proszę o odp.

Witaminy w ciąży

Witam, szkoda, że nie może Pani konsultować wyników tych badań z lekarzem, który prowadzi Pani ciążę... To źle świadczy o opiece lekarskiej w naszym kraju. Wynikiem nie powinna się Pani martwic - jest prawidłowy. Pozdrawiam RH