Miłość francuska a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam pytanie: czy mogę zajśćw ciążę, skoro posiadam białe gęste upławy czekam na okres (powinnam go dostać jutro lub pojutrze), a jest to pierwszy cykl po rocznym przyjmowaniu tabletek regulon nie kochałam się jedynie całowalismy sie w "tych" miejscach i wszedł we mnie 2 razy na chwilkę, po wczesniejszym wytarciu wiec moje pytanie brzmi czy jest mozliwosc zajścia w ciaze uprzedzam pytanie: nie wkładaliśmy palców do pochwy ze spermą

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku teoretycznie ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. Ponadto, opisane gęste białe upławy mogą być wynikiem infekcji - sugeruję zatem konsultację ginekologiczną.