Mleczne upławy i problem z florą bakteryjną pochwy

Witam,mam problem z mlecznymi uplawami.Mialam juz infekcje lecz juz wyleczylam i ginekolog stwierdzil u mnie problem z flora bakteryjna pochwy,lecz stwierdzil ze to samo przejdzie i przepisal mi plyn do higieny intymnej.Czy moje uplawy moga byc tym spowodowane?Dodam ze non stop musze nosic wkladki higieniczne gdyz ciagle mam te uplawy, raz sa biale a raz zoltawe.Nic mnie nie swedzi wiec to nie infekcja.Czy kobiety maja non stop uplawy czy tylko przed okresem? Bo u mnie jest non stop. Pomocy !
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Niektóre kobiety mają zwiększoną ilość wydzieliny w pochwie, przez cały cykl miesiączkowy.
Jeśli występują u Pani problemy z florą bakteryjną pochwy, warto stosować suplementy w postaci probiotyków dopochwowych - np. Lactovaginal lub Trivagin bądź jakikolwiek inny preparat zawierający bakterie kwasu mlekowego .