Mocne bóle głowy, nadbrzusza, podbrzusza

Roz.krwi met.Schilinga PALKA 6% 1=5 NEUT32% 40=70 EON 2%1=5 LYMPH 59% 20=45 MONO1%3=8Watroba Ferrytyna 266,10 ng/ml13,00=150,00 GGTP 16U/l 6=42 Fosfataza zasadowa 65U/l 35=105TSH 0,570 Potas (K) 4,04 Sod (Na) 141 mmol-lBole mocne głowy,brzucha,nadbrzusza,podbrzusza.Prosze o pomoc.Pozdrawiam

Witam. Przede wszystkim muszę zaznaczyć, że w interpretacji morfologii krwi najważniejsze są bezwzględne ilości poszczególnych frakcji leukocytów, a nie tylko wartości procentowe. Przedstawione wyniki badań nie są swoiste i mogą świadczyć np. o przebytej w ostatnim okresie infekcji wirusowej. Pełnej interpretacji powinien dokonać lekarz który będzie miał możliwość przeprowadzenia bezpośredniego badania.