Mocne bóle jajników, wydzielina z pochwy i brak okresu

Witam okres przypada mi za ok. 10 dni. Dziś odczuwam mocny ból jajnika i zauważyłam biały śluz z pochwy. Dodam że mój cykl trwa ok. 28-30 dni więc jajeczkowanie raczej można wykluczyć. Czy wiecie czy są to normalne objawy przed okresem ? Czy powinnam sie martwić ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Witam, owulacja mogła się przesunąć. Jednak w jej trakcie występuje przeźroczysty, ciągliwy śluz. Biały, gęsty śluz z pochwy sugeruje niepłodną fazę cyklu. Jednak ostry ból jajnika powinien zostać skontrolowany. Dlatego też wskazana jest kontrolna wizyta u ginekologa i wykonanie USG.