Mój chłopak nie chce się ze mną kochać - co może być powodem?

Witam, nie wiem co mam już robić. Mam 25 lat, a on 26. Jestem z chłopakiem od 2,5 roku, mieszkamy razem i pracujemy, ale na innych stanowiskach, na początku naszego związku potrafił się ze mną kochać codziennie, czasami nawet 2 razy. Po jakimś czasie nasze zbliżenia były co dwa dni, odpowiadało mi to, ponieważ nie potrzebuje codziennie, ale już od roku on nie potrzebuje tak często seksu. Przeważnie jest tak, że to ja wychodzę z inicjatywą, abyśmy się kochali, on mówi, że nie ma problemu, że nie potrzebuje, że to ja bym ciągle chciała i chciała, ale tak nie jest. Chciałabym, żeby to on się do mnie dobierał, od tygodnia nie było seksu, teraz mam okres i tez nie będzie i nie wiem co dalej. Biorę tabletki, aby nie zajść w ciążę, coraz częściej mam myśli, ze już mnie nie kocha, ze go nie pociągam, że nie jestem atrakcyjna. Mówi, że to też przyzwyczajenie, a czasami nawet mam ochotę znaleźć kogoś innego i z nim zerwać. Nie wiem co robić, chce mi się przez to płakać. Proszę o jakąś pomoc, to mój adres: misia37@buziaczek.pl

Witam!

Warto, żeby rozmawiała Pani na ten temat z partnerem. Wspólne rozmowy mogą dać Pani możliwość poznania przyczyn oziębłości partnera. Mężczyźni, tak samo jak kobiety potrzebują uczuć i bliskości, by prowadzić udane życie seksualne.

Możliwe, że Wasz problem leży w łączących Was więziach i jakości relacji. Jeżeli problemu nie uda się rozwiązać rozmawiając, to możecie wspólnie udać się do seksuologa. Bardzo istotne jest, byście Państwo wspólnie uczestniczyli w spotkaniach z seksuologiem (ewentualnie z psychologiem). Problemy dotyczące współżycia są sprawą obojga partnerów, a nie tylko Pani.

Pozdrawiam