Moja 7-letnia córka zaczęła mi skakać po brzuchu - czy mogę przez to poronić?

Jestem w 5 tygodniu ciąży, moja 7-letnia córka zaczęła mi skakać po brzuchu. Czy mogę przez to poronić?

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Ciąża jest tak wczesna, że myślę, iż tego typu zabawy jej nie zagroziły. Proszę jednak powstrzymać córkę od uciskania Pani brzucha, ponieważ niebawem będzie to już stanowiło realne zagrożenie dla rozwijającego się dziecka.

Pozdrawiam serdecznie!