Moja dziewczyna ma żółtą wydzielinę i pieczenie pochwy - co to może oznaczać?

Żółta wydzielina z pochwy plus swędzenie - o czym mogą świadczyć takie objawy u mojej dziewczyny? A przy okazji to prosiłbym o radę, gdyż ja i moja dziewczyna nie możemy pokonać pierwszego razu. Dokładnie to bardzo ją boli pochwa podczas próby wsadzenia członka do pochwy. Jest może jakiś środek, żel czy coś w tym stylu, żeby zmniejszyć ból?

Redakcja abcZdrowie

Wymienione przez Pana objawy mogą wskazywać na zapalenie pochwy. Wymagają z pewnością weryfikacji w badaniu ginekologicznym, które może także ustalić przyczynę bólu podczas prób odbycia stosunku płciowego.