Moja sperma jest galaretowata i zółta. Dlaczego?

Witam. Mam problem. Moja sperma (nie wiem czy od zawsze, bo kiedyś tego nie widziałem a teraz zauważyłem) jest żółta i galaretowata. Nie wiem czy to przez jakaś chorobę, czy coś. Jakby ktoś wiedział, chętnie bym wysłuchał. Boję się, że jak będę współżył z dziewczyną to ją zarażę jakąś chorobą, a tego nie chcę. Mam jeszcze jeden problem. Jak ogolę się nad penisem, to wyskakują mi dziwne krosty w miejscu ogolenia. Czy to może być od golenia, czy to jest może oznaka kiły? A może te 2 rzeczy jakaś ze sobą się łączą? Chyba to nie jest aids? Prosiłbym o jakąś jasną odpowiedź i z góry dziękuję.
ponad rok temu

Witam serdecznie!

Konsystencja i kolor spermy odpowiada obrazowi klinicznemu zapalenia najądrzy lub zapaleniu prostaty. Niezbędna wydaje się wizyta w poradni urologicznej. Taki stan zdecydowanie źle wpływa na jakość spermy.

Krostki, które pojawiły się w okolicy prącia są wynikiem podrażnienia skóry po goleniu. Niezbędne jest stosowanie sterylnych maszynek oraz kremów do golenia.

Pozdrawiam