Monitorowanie owulacji a planowanie dziecka

Witam,współżyłam w 5,7,9,10 i 12dc nan cykle od 23-27dni.Testy owulacyjne pozytywne w 12dc i 13dc.Czy jest duża szansa na dzidziusia?Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Szansa na ciążę jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny po około 14 dniach od ostatniego stosunku.