Morfologia krwi po udarze niedokrwiennym

odebrałam wyniki krwi i są złe co oznacza taki wynik erytrocyty-3,0; hemoglobina-8,7;hematokryt-25,3;płytki krwi-416;MPV-7,1;limfocyty%-21,7;monocyty-0,6. Badania robiłam 23.10.2014 kiedy powinnam je powtórzyć;jestem po udarze niedokrwiennym-30.06.2014

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi wynikami zgłosić się do lekarza rodzinnego. Przedstawienie nie wszystkich parametrów oznaczanych w trakcie badania morfologii krwi obwodowej uniemożliwia dokładniejsze określenie dolegliwości. Na ich podstawie mogę określić iż występuje u Pani niedokrwistość i tylko tyle. Lekarz na podstawie wyników oraz badania odpowiednio zaleci termin powtórnego wykonania morfologii.