Morfologia krwi przy pieczeniu jamy ustnej, nosa i lekkich zawrotach głowy

prosze o interpretacje wyniku morfologi leukocyty 12,3 erytrocyty 4,7 hemoglobina 14,8 hematokryt 45 mcv 97 MCH 32 MCHC 32,5 płytki krwi 366 RDW-CV 14,1 PDW 17 MPV 7,1 PCT 0,3 neutrofile 7,40 limfocyty 3,89 monocyty 0,80 eozynofile 0,15 bazofile 0,1 neutrofile 60,0% limfocyty 31,6% monocyty6,5% eozynofile 1,3% bazofile 0,7% ob 28 crp 6,75 objawy to pieczenie jamy ustnej i nosa lekkie zawroty.w jakim kierunku powinnam isc lekarz rodzinny nie widzi nic pokojącego

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki, tj. podwyższone OB, CRP oraz leukocytoza wskazują na stan zapalny. Jeśli zatem odczuwa Pani pieczenie w obrębie jamy ustnej sugeruję ocenę przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Może się Pani także udać do specjalisty otolaryngologa.