Morfologia krwi wegetarianki

witam:) mam 19 lat i ostatnio robioną morfologie- mam za niskie MCH - =26,8 (norma od 27,00 do 35,0) i za niskie MCHC -31,7 (norma od 32,00 do 37,00) oraz Eo,Bazo, Mono -0,5 (norma od 0,6 do 1,1).Natomiast w badaniu moczu niepokojące są pojedyncze nabłonki płaskie i pojedyncze bakterie i zbyt niski ciężar właściwy- 1,012 (norma od 1,015 do 1,030). Poza tym jestem osłabiona, często choruje, ostatnio sporo przytyłam i wypadają mi włosy. Jestem wegetarianką, ale bardzo o siebie dbam. Proszę o pomoc

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
Opisywane dolegliwości i wyniki badań mogą świadczyć o niedoborze witamin i żelaza. Warto zwrócić również uwagę, czy stosowana dieta jest zrównoważona i czy zapewniony jest dostęp wszystkich aminokwasów.