Możliwość ciąży po imitacji seksu

http://ovufriend.pl/graph/f3170ddec77525d2f3e37ec1fe6a876d wykres moich temperatur. zawsze w 1 fazie cyklu 36.4, w2 36.6/36.7. W tym cyklu na poczatku wahały się. Proszę zobaczy,c zreszta. To cykl wywołany luteiną 50. 1i3dc-skapsze krwawienie, 2,4,5dc-normalne,6i7dc-brudzenie. seksu nie bylo. tylko petting w ubraniach. imitowlaismy ruchy seksualne. chlopak na gole cialo dotykal tlyko moich posladkow, majtek i pleców. nie wiem czy mial czyste rece. pochwe przez mokre majtki z pdoniecenia.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. W razie wątpliwości proszę wykonać test po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego stosunku.