Możliwość ciąży po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych Madinette i Kontracept

Mam pytanie. Dwa lata brałam tabletki antykoncepcyjne pierwsze to madinette a drugie od pół roku kontracept.Odstawienie tabletek całkiem. Ostatnie opakowanie skończyłam 13 listopada miesiączka 17 listopad skończyła się 21 listopada a później przez trzy dni plamienia.Kiedy mogę się spodziewać miesiączki?Mam bóle w podbrzuszu tak jak przed miesiączka .Sex 28 listopada bez zabezpieczenia czy jest możliwość ciąży??Śluz gęsty od tygodnia kolor biały.

Witam! Po tak długim okresie stosowania doustnej antykoncepcji równowaga hormonalna może potrzebować nawet kilku miesięcy na całkowite dojście do normy. Niestety na podstawie samej obserwacji śluzu nie można wykluczyć, że 28 listopada doszło do zapłodnienia. Myślę że w tej sytuacji warto wykonać test ciążowy.