Możliwość ciąży po pettingu w dniu płodnym

uprawialem z dziewczyna peeting no i moglem miec na rekach sperme bardz prelakujat ale wytarlem reke, no wiec byla sucha. chodzi o to ze dotykalem jej lechtaczke tylko z zewnatrz, nie wsadzalem palca. no ona byla mokra i miala chyba dni plodne. jest dziewica. mowila ze dostala okres w normalnym czasie mniej obfity koloru tego samego nie wiem czy to rzeczywiscie byl okres bo slyszalem ze to moze byc krwawienie i ja bola piersi przy dotyku i ma troche spuchniety brzuch. czy ona moze byc w ciazy?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, możliwość zajścia w ciążę w opisywanej sytuacji, choć bardzo niska, to jednak istnieje. Krwawienie implantacyjne pojawia się jednak najczęściej wcześniej, niż spodziewana miesiączka. Dla pewności można wykonać test ciążowy, który powinien rozwiać wątpliwości. Przez pierwsze 3 miesiąca ciąża nie jest widoczna jako powiększenie brzucha.