Możliwość ciąży po stosunku bez zabezpieczenia

Witam,
miesiączkuję nieregularnie. Miesiączkę miałam 11 października, a następną 20 listopada, z tym że była bardzo skąpa i zwykle trwa 5 dni, a ta trwała 3. Miałam jak zawsze bóle podbrzusza. Stosunek bez zabezpieczenia nastąpił jakieś 2-3 tyg.
Czy tydzień przed miesiączką, po miesiączce i w dalszym ciągu odczuwam bóle podbrzusza znacznie lżejsze niż przed miesiączką ale są. Dodatkowo mam lekkie mdłości i zawroty głowy.
Czy mogę być w ciąży?

Dzień dobry!

Oczywiście istnieje taka możliwość. Najlepiej wykonać test ciążowy. Jeśli byłaby Pani w ciąży z poprzedniej miesiączki to będzie on wystarczająco czuły. Zawsze można też zgłosić się na badanie do ginekologa.

Z poważaniem