Możliwość ciąży po styczności penisa z wargami sromowymi

Witam. Mój problem dotyczy ryzyka zajścia w ciążę. Ze względu na to, że mój chłopak dotknął penisem moich warg sromowych (na kilka sekund). Jego penis był suchy, ale możliwe, że był na nim preejakulat. A wiem, że mogą znajdować się w nim żywe plemniki zdolne do zapłodnienia. Martwię się, tym bardziej, że krótko po tym mój chłopak zrobił mi placówkę wsadzając palce głęboko do pochwy. Boję się, że w ten sposób przeniósł ten preejakulat z warg głęboko do pochwy. Czy mogę być w ciąży?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest znikoma, choć nie można tego wykluczyć.