Możliwość ciąży pomimo trzech normalnych miesiączek i 15 negatywnych wyników testów ciążowych

Witam, Podejrzewam, ze jestem w ciazy. Dokładnie od 15 tygodni. Jednakże wystąpiły 3 miesiaczki po domniemanym zapłodnieniu i wszystkie z 15 testow ciążowych wyszły negatywne. Objawy: powiekszone piersi, wystająca(odstajaca) macica, częste wzdęcia. Ostatni test ciazowy wykonany w dzień przed ostatnia miesiaczka tj . 04.01. Spokojnie mieszczę sie w swoje ciuchy (rozmiar 36) . Proszę o radę, czy ta ciaza jest w ogóle możliwa ?? Boje sie...

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w tej sytuacji jest wątpliwa. Sugerowałabym udać się do ginekologa.