Możliwość ciąży przy stosunkach w dni płodne

30 sierpnia kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia (miałam wtedy 31dniowy cykl), zaczęłam 28 dni płodne. 18 wrzesnia dostałam miesiączki i pierwszy raz zaczęłam brać tabletki anty. Następnie 11 pazdziernika miałam krwawienie z odstawienia. Przez ten czas brania tabletek nie kochałam się z nim, bo miałam plamienia. Niby wszystko jest okej, jednak od jakiegoś czasu boli mnie podbrzusze, jak siadam to czasem mocniej, raz bolą mnie piersi raz nie. Nadal biore tabletki. Jest możliwość ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto wykonać test ciążowy. Badanie powinno być wiarygodne po 14 dniach od stosunku.