Możliwość ciąży w takim wypadku ?

Witam.
Jakiś czas temu miałem taką oto sytuację: Miałem wytrysk (chociaż może nie powinienem nazwać tego wytryskiem, bo nie był taki mocny? ) pozostając w bieliźnie, w małym odstępie czasu (nie jestem w stanie przytoczyć ile czasu minęło) dotykałem swojego członka (chciałem tylko poprawić go w majtkach ;) ) po czym wsadzałem palce do pochwy partnerki (tak , głęboko) na pewno po "wyjęciu" palców miałem je wilgotne, więc sądzę że był to jej śluz.

Zastanawiałem się czy może wyniknąć z tego ciąża? Sprawa jest o tyle skomplikowana, iż obecnie jest to moja ex, a i mieszkała w znacznej odległości ode mnie, więc tak naprawdę nie mam możliwości weryfikacji czegokolwiek. Od sytuacji minęło dużo czasu. Miała ona miejsce ok 20 listopada. Nie wiele po samym wydarzeniu rozstaliśmy się. Nie byłoby to istotne, gdyby nie fakt, iż mieszkamy w znacznej odległości od siebie. Dlaczego uważam to za istotne? Gdyż po pewnym czasie rozchorowała (tak twierdziła) i miała objawy zbliżone do objawów ciąży (zdaję sobie sprawę, że nie pojawiają się tak wcześnie), o czym mnie poinformowała. Poinformowała również , że udała się do ginekologa (zabrzmi to na pewno zabawnie, lecz mam pewne podstawy, żeby w to nie wierzyć) który rzekomo stwierdził iż "nic tam nie widzi i jeżeli pojawi się okres to nie jest w ciąży".
Okres się pojawił (spóźniony, podejrzewałem, że to przez stres i ewentualnie leki tudzież "alkoholowy" tryb życia jaki prowadziła), przynajmniej tak powiedziała. Nie mam pojęcia ile trwał, czy był obfity etc. Po prostu zastanawiał mnie fakt, czy przypadkiem mogłaby mnie nie poinformować o ewentualnej ciąży, tudzież czy mogłaby nie rozróżnić krwawienia miesiączkowego od tego rzekomego "lekkiego krwawienia"?
Nie mogłem się z nią skontaktować przez jakiś czas, aczkolwiek w styczniu, gdy udało mi się skontaktować stwierdziła, że ma okres (25 stycznia). Dalej 7 lutego również stwierdziła, że go ma , to chyba nierealne prawda? Więc nasuwa mi się parę pytań w związku z całą sytuacją:

  • Czy mogła wyniknąć z tego ciąża ? - Czy okres może występować w tak małych odstępach czasowych? oraz czy kobieta jest go w stanie odróżnić od innego rodzaju krwawienia ? - Sądzicie , że mogłaby mnie oszukać w kwestii ciąży ? Bądź co bądź to nie przelewki.

Może się wydać dziwne, że pytam o to po takim czasie, ale ogarnęła mnie paranoja na myśl o tym, iż mogła mnie oszukać, a ja żyję tu w "nieświadomości". Ludzie których pytałem o radę, stwierdzili iż szanse na ciążę w takim wypadku są naprawdę nikłe...
Proszę o radę...

Miałem również inną sytuację, z aktualną partnerką (gwoli uczciwości poinformowałem ją o powyższej sytuacji). Otóż będąc w samej bieliźnie, dostałem wytrysku (lub być może było to kropelkowanie, gdyż wydzieliny było bardzo bardzo mało), a w międzyczasie stykałem się okolicą narządów intymnych z partnerką (rzecz jasna ciągle będąc w bieliźnie). Jestem niemal pewny, że nic z tego nie wynika, ale chciałem zapytać, aby być pewnym : czy może wyniknąć z tego ciąża?
Z góry przepraszam za to iż zadałem 2 pytania :)

Witam!

Jeżeli Pan pozwoli zajmę się wyłącznie kwestiami medycznymi.
Podczas pobudzenia płciowego z cewki moczowej mężczyzny wydziela się niewielka ilość śluzu (tzw preejakulat), która ma za zadanie ułatwić stosunek płciowy. W pierwszej sytuacji prawdopodobnie to właśnie tą wydzielinę pan opisuje. Bardzo rzadko może się w niej znaleźć niewielka ilość plemników, ale w większości są one mało ruchliwe bądź martwe. Poza tym plemniki w niekorzystnym, suchym środowisku jakim są bielizna i ręce bardzo szybko umierają. Dlatego sądzę, że ciąża jest niezwykle mało prawdopodobna. Nie mogę się opierać na niepewnych informacjach, co do miesiączek Pana byłej partnerki. Jeżeli tak bardzo Pan się martwi zaistniałą sytuacją, najlepiej będzie się z nią spotkać.

Z przyczyn opisanych powyżej, w przypadku 2 przytoczonej przez Pana sytuacji ciąża jest równie mało prawdopodobna.