Możliwość depilacji okolic intymnych dla mężczyzny

Mam pytanie , chciałbym zrobić sobie depilację metodą hoolodzką lub brazylińską , która z tych metod jest lepsza, jak trzeba się przygotować do takiego zabiegu u kosmetyczk. Lub zrobienie sobie fajnej fryzurki w miejscu intymnym, czyli wąskiego paska włosków lub jakiegoś trójkącika , czy kółka. Gdzie robią taką depilację intymną mężczyznom , ile to kosztuje. Proszę w tej sprawie o poradę , będę zadowolony z pomocy.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Depilację można przeprowadzić w każdym gabinecie kosmetycznym oferującym tego typu usługi. O szczegóły zabiegów oraz ceny proszę pytać w konkretnym gabinecie kosmetycznym do którego planuje Pan się udać.