Możliwość dojrzałości komórki jajowej przy krążku NR

Oo okolo pol roku stosowalam antykoncepcyjny krazek nuvaring. Ostatnia miesiaczke mialam 1 lipca. Krazek wyciagnelam 10 lipca. Z testow owulacyjnych ktore robilam wynikalo zanowulacja byla 14,15 lipca. Wspolzylam z mezem kolejno 10,11,12,13 lipca niektore stosunki przerywane. Czy jest mozliwe ze komorka jajowa dojrzala i doszlo do zaplodnienia? Robilam test 10 dni od owulacji i byl negatywny. Czy zrobilam go za wczesnie czy wogole nie ma mowy w tym przypadkubo ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jak najbardziej mają Państwo szansę na ciążę. Sugeruję wykonanie testu ciążowego po około 14 dniach od stosunku.