Możliwość początku ciąży a luteina

Mam problem - ból podbrzusza, delikatne zawroty głowy, metaliczny posmak w buzi, jest mi wilgotno i stoszkie spuchnięte piersi. Do tego ostatni okres był 05.09 i nie całą dobe po stosunku z mężem miałam delikane plamienie ( stało sie to 28.10) . Do tego nie mogę robić teraz badań hcg bo i tak będą negatywy. Wyniki Endometrium jednorodne 9mm, jajnik prawy 31x29, lewy 37x31 i bez płynu w zatoce Douglasa. Do tego hcg 0,14 <0,5. Czemu nie dostałam luteiny? czy możliwe że początki ciąży( 1-3 tc )?

Witam. Ciąża w takim przypadku jest bardzo mało prawdopodobna. Objawy prawdopodobnie spowodowane są wahaniami poziomu hormonów dlatego warto rozważyć wdrożenie odpowiedniej diagnostyki pod kierunkiem ginekologa.