Możliwość ponownego wykonania USG 4D w 31, 32 tygodniu ciąży

Witam, w 21 tygodniu ciąży robiłam Usg 4D, czy mogę wykonać je po raz drugi w 31,32 tygodniu ?? Czy jest to bezpieczne dla dziecka w tak poźnych tygodniach ? Czy nie ma przeciwskazań ?? Proszę o odpowiedź

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma przeciwwskazań. Może Pani wykonać to badanie komercyjnie/prywatnie.