Możliwość uprawiania sportów przy bólu kolan

Witam!.co tak naprawdę myslicie nordic walking ? i pilatesie? ogólnie od pól roku męczę się z bólem kolan itp itp mam jakies oslabione kosci i stawy mialam nawet rezonans i nic nie wykryło nie wiem co robic , bardzo tesknie za sportem :( nic nie wynika na badaniach .. co robić? ćwiczyć nie?

W tym wieku kości nie mogą być it tak osłabione , w rezonansie nie widać wszystkiego a jedynie zmiany w budowie tkanek . Zaburzenia funkcjonalne trzeba wybadac. A ćwiczyć zawsze wskazane