Możliwość zajścia w ciążę po łyżeczkowaniu
mam pytanie, 17 listopada miałam okres, który wystąpił miesiąc po łyżeczkowaniu, 2.12 byłam u lekarza ( 16 dc)i na usg widoczny był w lewym jaj.niepęknięty pęcherzyk o wymiarach 34x29mm. tego dnia współżyłam, podobnie 17 i 18 dc. niedługo potem bolał mnie lewy jajnik,później6 dni przed okresem boli mnie brzuch dziś mam biały śluz w dużej ilości, piersi wydają się być pełniejsze, dużo jem. jakie jest prawdopodobieństwo zajścia wciąże, czy beta zrobiona jeszcze przed okresem będzie wiarygodna?

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Jak wykonać test ciążowy?
Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do ginekologa, lub chociaż wykonać test ciążowy. Możliwe także iż za objawy odpowiadają wahania hormonalne.