Możliwość zajścia w ciążę po łyżeczkowaniu

mam pytanie, 17 listopada miałam okres, który wystąpił miesiąc po łyżeczkowaniu, 2.12 byłam u lekarza ( 16 dc)i na usg widoczny był w lewym jaj.niepęknięty pęcherzyk o wymiarach 34x29mm. tego dnia współżyłam, podobnie 17 i 18 dc. niedługo potem bolał mnie lewy jajnik,później6 dni przed okresem boli mnie brzuch dziś mam biały śluz w dużej ilości, piersi wydają się być pełniejsze, dużo jem. jakie jest prawdopodobieństwo zajścia wciąże, czy beta zrobiona jeszcze przed okresem będzie wiarygodna?

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do ginekologa, lub chociaż wykonać test ciążowy. Możliwe także iż za objawy odpowiadają wahania hormonalne.