Możliwość zajścia w ciążę przy antybiotykoterapii

Witam, W piatek wieczorem wspolzylam z moim partnerem bez zabespieczenia, natomiast nie skonczyl we mnie.Moje cykle sa bardzo nie regularne, ostatni mialam okolo 2 tygodni temu, wczesniejszy 4/5 miesiecy temu.Rok czasu bralam tabletki anty dwu hormonalne, natomiast potem przez 2 miesiace z 1hormonen) zmieniano mi je wiele razy z powodu nie odpowiedniego wplywu na moj organizm.Mam oslabiony organizm,od 2 msc zazywam antybiotyki na tradzik.Czy w takim przypadku jest mozliwowosc zajscia w ciaze?

Milena Lubowicz

Jeżeli współżyła Pani bez zabezpieczenia to jest możliwość zajścia w ciążę. Także proponuję wykonać test ciążowy około 14 dni po stosunku.
Pozdrawiam