Możliwość zajścia w ciążę przy zewnętrznym wytrysku

Kilka dni temu mojej dziewczynie skończył się okres. Jest dziewicą. Dzisiaj po stosunku oralnym doszedłem częściowo na jej brzuch,a częściowo na wargi sromowe. Istnieje jakiekolwiek prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Ma problemy z układem hormonalnym i nie chce brać "tabletek po", ale nie chcemy też czekać w stresie do kolejnej menstruacji. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę w opisanej sytuacji jest znikoma, jednak nie można jej wykluczyć.