Możliwość zajścia w ciążę u kobiety z brakiem miesiączki, nie stosującej środków hormonalnych

Czy osoba mając od zawsze kłopoty z brakiem miesiączkowania i nie przyjmująca leków hormonalnych moze zajsc w ciąże, nawet pomimo przebytego zabiegu ginekologicznego np.usuwanie torbieli. Jaka jest możliwosc zajscia w ciąże po jednym odbytym stosunku.

Raczej to znikoma szansa skoro Pani nie miesiączkuje, nie stosuje hormonoterapii i jest po operacji usuwania torbieli z jajników (być może już całkowitym usunięciu torbieli z jajnikami skoro nie występuje krwawienie miesiączkowe). Oczywiście pełne informacje na ten temat powinien Pani dostarczyć ginekolog prowadzący, który ma pełny wgląd w Pani historię i dokumentację medyczną.