Mrowienie i pieczenie nóg, bóle głowy i wymioty oraz paraliż lewej ręki

Witam.kobieta49lat,menopauza 40lat,od 2008 bole pięty, zimna lewa noga ,wrażenie mokrej skarpety,2009 prawa noga te same objawy,mrowienie,pieczenie,zimno ,bóle glowy i wymioty ,2010bole kosci,rak,nóg,kolan,zamkniecie się 4 palców w prawej nogi,na dłoniach jakies kulki wrażliwe na dotyk zznikając zosatwiające siniaki, bóle kości palców które daja wrażanie bolesnego prądu,szczelanie kosci ,karku,budzi mnie paraliż lewej reki,znika kiedy ustawie głowe z potężnym strzełm kosci karku.Co się dzieje?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Pani dolegliwości z pewnością wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Mogą wiązać się bowiem z zaburzeniami krążenia obwodowego, schorzeniami neurologicznymi lub ogólnoustrojowymi (polimialgia reumatyczna, zapalenie skórno-mięśniowe). Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje całością diagnostyki.