Mrowienie i pieczenie w piersiach, ból jajników oraz gęsty kremowy śluz z pochwy a starania o ciążę

Witam! Mam pytanie. Mam mrowienie i pieczenie w piersiach, bola mnie jajniki, pachwinyi mam gesty kremowy sluz. Staram sie o dziecko, ten sluz jest gesty ale robi sie wodnisty rozciagliwy troche, bolamnie plecy. Miesiaczke mam dostac 26.09 awspolzycie bylo 8.09 I wdzien owulacji 11.09 mam cykle28 dniowe

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów potwierdzić lub wykluczyć ciążę. W tym celu proszę wykonać test ciążowy. Wynik będzie wiarygodny 14 dni po stosunku.