Mrowienie i zmiany skórne na prąciu

Witam, mam taki problem z moim penisem. Żyła idąca wokoło żołędzi jest bardzo widoczna, wręcz sina po bokach. Na żołędzi są dwie sine plamki, tak jak jest ta skórka przyczepiona do żołędzi, a na końcówce odczuwam lekkie mrowienie bądź zimno, bardzo dziwne do określenia. Dziwny biały nalot jak na penisie, jak naciągnę skórę. Proszę o pomoc, gdyż jest to bardzo denerwujące.

Witam!
Penis jest narządem bardzo bogato unaczynionym w związku z tym na jego powierzchni widoczne są żyły, jest to zjawisko prawidłowe i nie ma powodów do niepokoju. Jeśli chodzi o biały nalot,sine plamki oraz nieprzyjemne uczucie to powyższe objawy mogą sugerować infekcję grzybiczą żołędzia. Jest to zjawisko często spotykane, a usposabia do tego stosowanie szerokospektralnej antybiotykoterapii (antybiotyki o bardzo szerokim profilu działania), nieprawidłowa higiena (wskazane jest stosowanie odpowiednich kosmetyków do higieny intymnej), zakażenie od partnerki czy osłabienie odporności. Podstawowym sposobem leczenie jest klotrimazol - jest to krem dostępny bez recepty w aptekach. Należy go stosować przez 10 dni (2 razy dziennie smarować żołądź), w przypadku braku poprawy problem należy skonsultować z dermatologiem lub nawet z lekarzem rodzinnym w celu zweryfikowania przyczyny oraz zlecenia odpowiedniego leczenia. Pozdrawiam serdecznie!