Mrowienie w czole, utrata czucia w prawej ręce, uczucie słabej głowy, kłucie w gardle

Ponoć mam nerwicę-w co nie do końca wierzę-objawy:mrowienie w czole,utrata czucia w prawej ręce,uczucie słabej główy,kłucie w gardle,tętnicach szyjnych,szczypanie w łydkach,pulsowanie w brzuchu,kłucie w mostku i żebrach,drżenia wewnątrz całego ciała,kołatanie serca,uczucie polewania stóp wrzatkiem.Objawy całą dobę-co 5-10 minut,trwają 5 minut,znikają i znowu.TKgłowy ok,tarczyca,morf.OK.Biorę afobam-wczesniej pomagał teraz nawet po lekach mam te akcje.Mam już dość :-(((

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Skoro afobam pomagał, to najwyraźniej te wszystkie wrażenia biorą się z nerwicy. Niestety ten lek jest z gatunku uzależniających i zazwyczaj po jakimś czasie przestaje pomagać, jeśli nie zwiększy się dawek.
Proszę się udać do dobrego psychiatry i do psychologa, bo leki nie zmienią tych emocji, które tak poszarpały nerwy.