Mukowiscydoza i ból jajników podczas seksu

Witam mam 20 lat od 4 lat choruje na mukowiscydoze podczas seksu bardzo bolą mnie jajniki nie w każdej pozycji ale przeważnie czym to może być spowodowane ? Czy na to może mieć wpływ moja choroba? Ginekolog mówił że jajniki mam zdrowe . Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z poradnią leczenia mukowiscydozy w Poznaniu w celu zweryfikowania opinii ginekologa. Mukowiscydoza jako choroba nie dotyka jajników, dlatego możliwe, że przyczyna leży w jajowodach lub nie jest związana z mukowiscydozą.