Mycie rąk po masturbacji a ryzyko zajścia w ciążę przy pieszczotach

8 marca uprawiałam pieszczoty z moim Kamilem. Przed każdą palcówką mył on ręce. Niepokoi mnie pewna sytuacja, kolo 15 Kamil sam sobie zrobił dobrze, poszedł od razu do łazienki i okapał się po czym umył ręce. Po 3 godzinach znowu je umył i kolejny raz zrobił mi dobrze, ale drugą ręką. 15 marca, czyli 2 tyg po tym weekendzie zrobiłam test i wyszedł negatywnie. Jednak dalej się boję, czy możliwe jest w tej sytuacji zajście w ciążę ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli test był negatywny nie ma powodów do obaw.