Myśli samobójcze i płaczliwość przy depresji

Mam na imię OLA i mam 28 lat, na depresję choruję od 1999 roku. Leczę się w Poradni Zdrowia Psychicznego w Poznaniu, jestem na lekach Paro Mark 20 mg, ketrol 100 mg i neutrop 600 mg, każdą biorę po 1 tabletce. Od tygodnia mam silne myśli samobójcze, nic mi się nie chce, płaczę i dużo śpię, mam lęki, nienawidzę siebie. Nie wiem co mam robić. W piątek chciałam się pociąć nożem. Moja babcia ma raka, nie radzę sobie, boję się iść do swojej lekarki, pomóżcie.

Szanowna Pani,

Stan, w jakim znajduje się Pani teraz wymaga natychmiastowego zgłoszenia się do lekarza psychiatry. Jeśli w poradni zdrowia psychicznego termin wizyty będzie odległy, doradzam zgłoszenie się do szpitala psychiatrycznego na izbę przyjęć. Aktywne myśli samobójcze są wskazaniem do przyjęcia do szpitala. Sama Pani nie pomoże sobie w tym stanie, konieczna jest modyfikacja leczenia farmakologicznego. Proszę nie zwlekać z wizytą, gdyż czekanie może tylko pogorszyć Pani stan psychiczny. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia.