Na co pomaga leczenie zimnem?

Witam,czy leczenie zimnem pomaga na wszystkie z chorzenia jeśli tak to czy koniecznie trzeba mieć skierowanie od specjalisty.
ponad rok temu

Witam serdecznie. Krioterapia jest stosowana w wielu przypadkach. Proszę zapoznać się z TYM LINKIEM zamieszczonym w popularnej encyklopedii. Wskazań jest wiele...
Aby zabieg był darmowy konieczne jest skierowanie od lekarza.