Na czym polegają zabiegi na zespół suchego oka w uzdrowisku?

Na dzień dzisiejszy nie korzystam z dobrodziejstw NFZ ,leczę się prywatnie. Konkretnie interesują mnie zabiegi na zespół suchego oka. Chciałabym zarezerwować sobie pobyt -prywatny w Cieplicach. NA CZYM POLEGAJĄ TE ZABIEGI ????????? Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. Profil leczniczy Okulistyczny: Zespół suchego oka, Pozapalne zmiany rogówki, Stany po operacjach przeciwjaskrowych i usunięcia zaćmy, Podrażnienia gałki ocznej po zabiegach operacyjnych,

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Leczenie uzdrowiskowe jest w tym przypadku alternatywą dla poważniejszych procedur medycznych związanych z tą przypadłością. Polega ono na m.in poddawaniu oczu działaniu pary wodnej zawierającej liczne substancje eteryczne.