Nabrzmiałe brodawki sutkowe u 25-latka

Witam, mam 25 lat. Od czasu dojrzewania mam tak jakby nabrzmiałe brodawki sutkowe, zmieniające swoją wielkość pod wplywem temperatury lub dotyku. Zle sie z tym czuję ze względów wizualnych gdyż jestem szczupłą wysoką osobą. Po dwuletnich wizytach u endokrynologa nic konkretnego nie wyszło. Z opisu USG zawiązki gruczołowe których nie powinno być. Tutaj pytanie do państwa specjalistów. Gdzie mam teraz się udać aby skończyć z tą sprawą? Chcę się pozbyć tego wyglądu. Czy jest możliwość refundacji?

witam , rozumiem, że prolaktyna jest w normie? takie rzeczy można operować- drobny w sumie zabieg, ale lepiej u chirurga plastyka lub takiego chirurga ogólnego. który robi dużo takich zabiegów. można próbować szukać gdzie się tym (ginekomastią) endokrynolodzy zajmują, w Warszawie, na Bielanach, w Szczecinie to nie wiem. w refundację zabiegu wątpię, ale jeśli jest możliwa, to będzie wiedział chirurg. pozdr