Nabrzmiałe piersi, ból jajników i gęsty śluz a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam, 8 dni temu powinnam dostać okres, cykle trwaja u mnie 27-29dni, mam nabrzmiałe piersi, od czasu do czasu bolą mnie jajniki i mam dość gęsty przezroczysty śluz, wczoraj 7 dnia po planowanym terminie miesiączki zrobiłam test i wyszedł negatywny, kolejny zrobiłam dziś rano (8dnia) i również wyszedł negatywny. Strasznie się boje i ciągle myślę o ciąży, czy to ma jakiś wpływ na spóźniający się okres?

Witam serdecznie. Zatrzymanie miesiączki związane ze stresem jest bardzo częstym mechanizmem. W takiej sytuacji jest to samo napędzające się koło. Negatywne test ciążowe wykluczają ciąże. Możliwe iż dodatkowo istnieją u Pani zaburzenia hormonalne, które wpływają na zatrzymanie okresu.