Nabrzmiałe piersi, mdłości i częste oddawanie moczu a ryzyko ciąży

Witam mam 24 lata i jedno dziecko od paru dni czuję się dziwnie mam nabrzmiałe piersi i odczuwam mdłości choc nie wymiotuje.,Czuję tez jakby w brzuchu działo sie coś dziwnego i często sikam biorę tabletki antykoncepcyjne regularnie i nie pominelam zadnej. 18 sierpnia wzielam 21 tabletke poczym mialam 7 dni przerwy krwawienie bylo 21 sierpnia 7 dnia kochalam sie z mezem i niestety zakonczyl we mnie 26 sierpnia zaczelam kolejne opakowanie tabletek czy to znaczy ze moge byc w ciązy ?
24 LAT ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Powinna Pani jak najszybciej wykonać test ciążowy. Najbardziej wiarygodny w tej sytuacji będzie poziom beta-hCG we krwi. On rozwieje wątpliwości.