Nabrzmiałe piersi z żyłkami, senność, nudności i zmęczenie a szansa na ciążę

Witam. Mam na imię ela.ostatnią miesiączkę miałam 06.09 współżyłam z mężem od dnia 19 do 21. 09. robiłam test ale wyszedł negatywny. strasznie bolą mnie pierwsi i są nabrzmiałe pojawiły się terz żyłki wokół brodawek, popołudniami czuję się senna i zmęczona pojawiają się też nudności choć nie zawsze. proszę o szybką odpowiedż.nieukrywam że bardzo bym się ucieszyła jeśli byłaby to ciąża.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Na test ciążowy zdecydowanie jest za wcześnie. Beta-hCG najlepiej oznaczyć we krwi za minimum tydzień.