Nabrzmiałe piersi, złe samopoczucie i brak okresu

Dzieńdobry. Od 5 dni spóźnia mi się okres. robiłam test przed okresem 9 dni po stosunku wyszedł negatywny teraz nie dostałam okresu zrobilam 2 test i znowu wyszedł negatywny a jest to 16 dni po stosunku. Piersi mam nabrzmiałe i bola mnie tylko ze stran od rąk , czasami mi niedobrze lekko i nie wymiotuje,czasami boli mnie brzuch lub kuje mnie w jajnikach raz w prawym a raz w lewym. Nic sie nie zapowiada na to żebym dostała miesiączki. A chłopak konczył we mnie. i teraz tez chodz nie mam okresu.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ciąża w przypadku negatywnego wyniku testu ciążowego jest mało prawdopodobna ale możliwa. Diagnostyka wykracza jednak poza możliwości internetowe dlatego proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.