Nadciśnienie, arytmia serca i zator komory pęczka Hisa

MAM 74LATA,OD 20 LAT LECZĘ SIE NA NADCISNIENIE.OD 12 LAT SWIERDZONO ZATOR PRAWEJ KOMORY PĘCZKA HISSA.OD 2 LAT MAM NAWROTOWE ARYTMIĘ(PRZERWY PULSU I UCZUCIA DUSZNOŚCI WTEDY,ZAŻYCIE DODATKOWEGO KALDYUM POPRAWIA TĘTNO)OSTATNI HOLTER 24-H."RYTM ZATOKOWY 52-104,ŚREDNI0 63,.ZABURZENIA PRZEWODZENIA SRODKOWOKOMOROWEGO.EKSTRASYSTOLIA PRZEDSIONKOWA-9,1 CZĘSTOSKURCZ PRZEDSIONKOWY Z 5 POBUDZEŃ. EKSTRASYSTOLIA KOMOROWA -7.1 PARA" CO TE WYNIKI ZNACZĄ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie dodatkowych skurczów komorowych oraz przedsionkowych. Występują także zaburzenia przewodzenia. Powinna Pani być pod opieką kardiologa. Proszę udać się na wizytę kontrolną do poradni kardiologicznej. Lekarz wdroży odpowiednie postępowanie.