Nadkwasota oraz zapalenie żołądka i dwunastnicy

mam problem z nadkwasotą i zapaleniem żołądka i dwunastnicy Leczę sie półtora roku.Brałam controloc40, ortanol40 i emanere40 jednak żaden z tych leków mnie nie wyleczył mimo ze trzymam dietę-bez tłustego,słodkiego,alkoholu ,ostrych przypraw i herbaty.HP wykluczone,nietolerancja glutenu też, candydoza też.A mój żoładek co noc prawie o określonych godzinach gra i burczy,mam kwaśny posmak w ustach, nudności, nocne ssania głodowe(bez bólów).Co jeszcze mogę zrobić by zwalczyć te dolegliwości?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę skonsultować się ze specjalistą gastroenterologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym postępowaniem diagnostyczno-leczniczym.